Modriča, Modrica, centar Prodaja

Svetosavska
CIJENA
KM 290.000


TIP
Apartmani

SUBJEKT
Prodaja

BROJ SOBA
Trosoban

POVRŠINA
125 m2

Opis nekretnine

Modrica stan
Luxuzan trosoban stan u centru , 2 sprat ,ulica Svetosavska .Grijanje na toplotnu pumpu , poznate Njemacke marke Vaillant.Klimatizovan .
Stolarija aluminijum plastificirani . Aluminijumski pikhkfutziirorrofili od najkvalitetnijeg Njemacke fabrike Schuco. Sigurnosna ulazna vrata. Potpuno renoviran , najkvalitetnijim materijalima i opremom : Italijanska keramika i sanitarije , kada hiromasazna 2m×2m od najboljeg proizvođača na svjetu Jaccuzi, plus tus kabina , lavabo sa kabinetom - kompletno opremljeno lux kupatilo.Zaseban jos jedan manji wc.Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom cc 50 m2 ,opremljena Italijanska kuhinja , Francuski kamin, parket, kuhinjski dio u keramici iz Italije, iz kuhinje ulazi se u ostavu / špajz.
Dve sobe od kojih je jedna opremljena , a druga je prazna iz koje imaju spiralne stepenice koje vode u ostavu za odlaganje cc 8m2.
Garaza , samostalan objekat u vlasništvu 1/1 , ispred zgrade , po zelji .

Nekretnina posjeduje

  • Garaža
  • Voda
  • Kanalizacija
  • Centralno grijanje
  • Telefonski priključak
  • Struja
  • Namješten
  • Nedavno adaptiran
  • Parking
  • Blindirana vrata
  • Kablovska TV
  • Internet
  • Podrum
  • Ostava

Postavili sanja lukic

  • vladete kovacevica 4
  • +38163393511

Podijelite nekretninu na:

Slične nekretnine Pogledajte slične nekretnine